O firmie AutoMapa

Rozpoczęcie prac nad pierwszą AutoMapą
2002
Wydanie pierwszej wersji AutoMapy
2003
 
2004
 
2005
Krzysztof Holowczyc twarza i glosem AutoMapy
2006
Wydanie wersji AutoMapa Europe
2007
 
2008
Dodanie danych o ruchu drogowym (Traffic)
2009
2010
Wydanie wersji na telefony i tablety Apple
2011
Wydanie wersji na telefony i tablety Android
2012
 
2013
 
2014
 
2015
 
2016
 
2017
 
2018
 
2019
AutoMapa  Enterprise obsługuje ponad 50% przesyłek kurierskich
2020
 
2021

AutoMapa to polska firma i polska marka popularnej nawigacji na telefon, która jest na rynku już od 2003 roku. To także operator największego polskiego serwisu mapowego, znanego od lat jako Targeo, a od niedawna prezentowanego jako AutoMapa Targeo (www.targeo.pl). W swojej ofercie ma także aplikację AutoCB – połączenie walkie-talkie i CB radio do rozmów z innymi kierowcami oraz usługi z zakresu Enterprise, bogatą ofertę narzędzi mapowych i telematycznych dla firm. Całość oferty spaja MapCloud, chmura usług AutoMapy i Targeo, umożliwiająca synchronizację i zarządzanie danymi.

Niezawodność danych

Logo AutoMapa Targeo

Mapy w nawigacji i w serwisie wyróżniają się na rynku dokładnością, potwierdzoną przez korzystające z nich służby ratujące życie, jak Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, Straż, kierowcy karetek oraz firmy kurierskie i taksówki. AutoMapa zna wszystkie drogi, jakie są oddane do użytku i jakie są w planach, posiada 100% pokrycia adresowego w miastach, 99% jezior i rzek, blisko 98% wsi i osad. Niemal w 100% ilustruje przejazdy kolejowe strzeżone i niestrzeżone oraz sygnalizatory świetlne na skrzyżowaniach.

Rozwiązania dla firm

Logo AutoMapa Enterprise

Usługi biznesowe, jakie oferuje AutoMapa w ramach oferty Enterprise, to szereg narzędzi usprawniających obsługę przesyłek kurierskich, dostawy restauracyjne, czy transport osób. A także zaawansowane systemy AutoMapa Pro do planowania i optymalizacji złożonych tras dostaw oraz AutoMapa Analitics, wykorzystywana przy planowaniu nowych punktów usługowych, sklepów, bankomatów. A także udostępniane firmom API mapowe, używane zarówno do ilustracji sieci placówek, jak i danych marketingowych. Z usług AutoMapy korzystają zarówno firmy logistyczne, kurierskie, jak restauracje, sieci sklepów, biura i działy marketingu wielu firm.

Co jest najważniejsze

Misją AutoMapy jest poprowadzenie do najlepszych rozwiązań (wybór najlepszej drogi, najlepszego systemu, optymalizacja systemów już istniejących). A celem jest zawsze zwiększenie wygody i podniesienie jakości: bezpieczeństwo i komfort podróży oraz większa efektywność biznesowa. Dzięki oferowanym produktom, Klienci AutoMapy mogą wygodniej, szybciej i łatwiej przemieszczać się po mieście i podróżować oraz pracować. AutoMapa to profesjonalny przewodnik, ekspert, na którym zawsze możesz polegać.

AutoMapa. Daj się poprowadzić.

Poznaj świat naszej marki