Daj się poprowadzić!

Obsługa Android Auto już dostępna dla wszystkich.

Trafiasz niezawodnie do celu.

Bo znamy 100% polskich dróg i adresów.

Własne dane

AutoMapa ma własne dane mapowe dla Polski, których jakość jest legendarna. Dlatego korzystają z niej wszyscy, którym zależy na czasie i precyzji dojazdu, jak Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarna i Policja.

Aktualność

Mapy Polski pokazują stan faktyczny - setki tysięcy kilometrów dróg, którymi możesz jechać dziś i drogi w budowie, którymi wyruszysz, gdy tylko będą otwarte. Dane aktualizujemy na bieżąco.

Szczegółowość

Pamiętamy o najdrobniejszych szczegółach - drogach technicznych, leśnych, osadach, przysiółkach, podajemy lokalne i zwyczajowe nazwy miejsc i obszarów. Wiemy, że to dla Was ważne.

Dojeżdżasz punktualnie.

Bez stresu, omijając korki i zatory.

System Traffic

AutoMapa wie o korkach jako pierwsza. Rzetelne informacje zapewnia system Traffic. Dzięki temu, na ile tylko to możliwe, unikniesz stania w korkach i innych stresujących przeszkód, powodujących opóźnienia.
I zawsze wiesz, o której godzinie dotrzesz na miejsce.

Różne typy tras

W AutoMapie możesz wybrać typ preferowanej trasy. Niektórzy chcą być jak najszybciej, inni wolą jechać łatwiej, czyli bez trudnych manewrów i skrętów w lewo. Dla fanów 4x4 jest trasa terenowa, dla spacerowiczów piesza, a gdy wzbijasz się w powietrze, możesz lecieć przełajową.

Więcej o typach tras >

Jedziesz komfortowo.

Masz do dyspozycji wiele opcji.

Komunikacja z samochodem

Integracja z AndroidAuto i Car Play

Pasy ruchu

Z AutoMapą z wyprzedzeniem wiesz, którym pasem jezdni pojechać, dzięki Asystentowi Pasa Ruchu.

Sygnalizacja świetlna

Orientację na drodze i przy manewrach ułatwia informacja o światłach na skrzyżowaniach.

Ograniczenia prędkości

Na ekranie wyświetla się obowiązujące ograniczenie prędkości na drodze, po której jedziesz.

Pomiar Twojej prędkości

Widzisz także, z jaką prędkością sam się poruszasz.

Dowolna skala w nawigacji

Skalę mapy dopasujesz do swoich potrzeb, a jednym kliknięciem przełączysz ją w czasie jazdy. Nie jesteś ograniczony do jednej możliwości.

Podróżujesz bezpiecznie.

Dbamy o to, abyś wszystko wiedział.

AutoCB

W trasie ważna jest informacja o tym, co może Cię spotkać. Nawigacja wyposażona jest w CB radio i walkie-talkie w jednym, co pozwala na wzajemne informowanie się i ostrzeganie innych kierowców o sytuacji na drodze.
Więcej o AutoCB >

AutoRadar

AutoMapa ostrzeże Cię przed miejscami, które są szczególnie niebezpieczne, gdzie obecny jest fotoradar, odcinkowy pomiar prędkości, patrol policji lub gdzie właśnie wydarzył się wypadek.

Masz 100% pewności.

Bo zawsze dotrzesz pod wybrany adres.

 Działa w trybie offline

Trasę możesz wyznaczać na podziemnym parkingu, gdy ruszasz. I bez obaw udać się w podróż do maleńkiej chatki nad jeziorem, położonej choćby w najdalszym zakątku, w głuszy, gdyż dane mapowe są zawsze z Tobą i AutoMapa prowadzi Cię bez względu na zasięg.

Jedziesz optymalnie.

Dzięki rozwiązaniom dla profesjonalistów.

Dla ciężarowych

Zaawansowane wyznaczanie tras dla pojazdów ciężarowych, po określeniu parametrów auta – wystarczy podać wymiary pojazdu, aby uniknąć kolizji ze zbyt niskim wiaduktem, mostem o zbyt małej nośności, czy nie trafić na zbyt wąską drogę. To komfort płynnej jazdy
i dotarcia na czas.

 Dla uprzywilejowanych

Inteligentne wyznaczanie tras po drogach dostępnych tylko dla pojazdów uprzywilejowanych, jak taksówki, wozy strażackie, karetki. Uwzględniane ograniczenia prawne i bariery fizyczne.

Optymalizacja celów

Zoptymalizowane trasy wielopunktowe, wyznaczane na już lub termin w przyszłości. W wyliczaniu uwzględniany czas na przystanki i postoje.

Szczegółowe dane

Bardzo szczegółowe mapy: pikietaż na trasie, przejazdy kolejowe strzeżone i niestrzeżone, budynki (3D), numery posesji. To tylko kilka z wachlarza wielu przydatnych informacji.

Tworzycie zgrany duet.

Decydujesz o ustawieniach aplikacji.

Uwzględnianie preferencji

Wybierasz trasy preferowane, z unikaniem autostrad, dróg płatnych (AutoMapa obliczy koszt przejazdu) i promów.

 Dobór kolorów

Paleta barw na wyświetlaczu AutoMapy zmieni się w zależności od pory dnia oraz Twoich ulubionych kolorów (wersja jasna, ciemna, noktowizyjna i inne). Możesz także wybrać wielkość czcionek.

Wiele języków

Prowadzimy w 10 językach, którymi posługują się nasi lektorzy. Jeździsz z Krzysztofem Hołowczycem albo z Marzeną, Kingą, Ericą, Elisabeth, Siergiejem i innymi. Masz wybór.

Wspierasz to, co Polskie.

Dziękujemy!

 Stworzona w Polsce

Nawigacja AutoMapa to aplikacja tworzona w Polsce, przez zespół profesjonalistów i pasjonatów, którzy są wyczuleni na wszelkie rodzime sprawy, jak przepisy drogowe, otwarcia/blokady dróg, zmieniające się nazwy ulic, czy istniejące w głuszy maleńkie osady
i przyczółki. Ludzi tych spotkacie w mailach i pod telefonem, gdy odezwiecie się do nas w razie potrzeby.

Istnieje od 18 lat

18

AutoMapa Sp. z o.o. to polska firma, która istnieje na rynku od 18 lat. Dziś, to nie tylko ceniona przez miliony kierowców nawigacja, ale także największy polski serwis mapowy Targeo.pl oraz szereg nowoczesnych technologii telematycznych dla firm.

Daj się poprowadzić!
Pobierz nawigację AutoMapa